Zamieszczam na blogu notki obrazujące moją fascynację Sudetami. Nie ma zamiaru układać ich w logiczny ciąg, ani w żaden sposób łączyć ze sobą. Notki są jak moje myśli - przypominają pijaną małpę skaczącą po drzewie.
Skopiuj CSS
Kategorie: Wszystkie | inne | legendy | ludzie | miejsca | przyroda | wyprawy | zamki | znalezione w necie
RSS
sobota, 27 kwietnia 2013
majówka

 

 

 

inne pocztówki

07:02, zet_11 , inne
Link Komentarze (1) »
środa, 17 kwietnia 2013
PETERSDORF

 

20:58, zet_11 , inne
Link Komentarze (4) »
czwartek, 14 marca 2013
Powitanie słońca

"Miłośnicy Budnik zapraszają na imprezę “Powitanie słońca” w Budnikach. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 17 marca 2013 roku, zbiórka o godzinie 9:00 na parkingu przy DW Krucze Skały (ul Wilcza 1) w Karpaczu oraz przy urzędzie miasta w Kowarach. Później nastąpi wspólna wędrówka do Budnik, gdzie rozpoczęcie spotkania planowane jest na godzinę 11:00, w dawnym centrum Budnik (rozwidlenie na Tabaczanej Ścieżce, gdzie szlak żółty odchodzi w stronę Kowar). Prosimy o zabranie ze sobą prowiantu w postaci kiełbasy na ognisko."

Informacja przepisana ze strony www.budniki.pl. Tam też więcej informacji na ten temat

W Budnikach promienie słoneczne nie dochodzą przez okres 113 dni od 26 XI do 19 III w roku przestępnym i 20 III  w roku zwykłym

piątek, 08 lutego 2013
Prawo serii

Przez rok nic nie ma, a potem pocztówka za pocztówka. Szkoda, ze nie wszystkie licytacje udaje mi się wygrywać.

Tym razem pozornie powszechna pocztówka. Dla takich jak ja, jest to rarytas, bo.... bo jest to mało spotykane ujecie. Większa perspektywa, szersze ujecie. 

bobrowe skały

00:17, zet_11 , inne
Link Komentarze (3) »
niedziela, 03 lutego 2013
Kolejna pocztówka z Bobrowych Skał

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z kolekcją pocztówek jeden ze znanych dolnośląskich kolekcjonerów zajmujący się tym zawodowo powiedział mi, że pocztówek z Bobrowych Skał jest tylko kilka i że nie można ich często spotkać na rynku. To, że się pomylił wiem od dawna. Mam pocztówek o tym temacie więcej jak kilka i o kilku wiem, ze ich nie posiadam. Staram się zebrać jak najwięcej pocztówek z Borowymi Skałami, ale nim dłużej zbieram, tym bardziej odległa wydaje mi się chwila w której będę mógł powiedzieć, że mam wszystkie.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 75